BİZ KİMİZ - Web Tasarım ve byKeskin Yazılım Danışmanlığı

İçeriğe git
Sizi dinliyoruz
Dünyanın neresinde olursanız olun, isteklerinizi gerçekleştirmemiz için bize ulaşın.
Kodlarla geçen 22 yıl...
1998'den beri biriktirdiğimiz tecrübemizi projelerinize yansıtmak için heyecanlanıyoruz. byKeskiN, sanatsal ruhunu teknik bilgisiyle birleştirerek özgür projeler yaratıp, estetik bir güzellikle çözüm ortaklarına sunar.
byKeskiN, 360° dijital iletişim ajansıdır. Projeleriniz için strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım, yazılım ve sosyal medya konularında en başarılı işi çıkarmak için tüm ekip tek vücut çalışır. Web Tasarım, iyi yaptığımız işlerden sadece birisi...

Bizi tercih edenlerin çoğunluğunu hizmet kalitemizde ki sorunsuzluk ve destek politikamızdaki güvenden kaynaklanan memnun müşterilerimizin yönlendirmeleri oluşturuyor.
Osman Keskin önderliğinde, yıllardır süregelen tecrübesiyle byKeskiN, çözüm ortaklarının başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite

standartlarında bilişim ve proje hizmetleri sunmaktadır.
Kalite politikamız, tüm müşterilerimize aynı özentide ve eş düzeyde; hızlı ve sorunsuz hizmeti sunmak. 10 seneyi aşkın süredir bizimle sorunsuz çalışan marka ve kurumların varlığı gücümüze güç katıyor.
Misyonumuz, sektörel yenilikleri yakından takip ederek, ihtiyaçlar doğrultusunda yeni projeler geliştiren en kaliteli bilişim ve proje geliştirme şirketlerinden birisi olmaktır.

Vizyonumuz, yeniliklere öncülük ederek, çözüm ortaklarımızın bu alanda yapılan yeniliklerden ilk yararlanan kurumlar arasında yer almalarını sağlamaktır.
İçeriğe dön